ایزو ارزان در ایران

                                                 اخذ ایزو ارزان در ایران

 

درحال حاضر شرکت‌های صدور گواهی نامه ایزو ، ISO ،در ایران بسیار زیادهستند و هرکدام قیمت‌های متفاوتی رابرای اخذ گواهی نامه ایزو ، ISO ،به شما اعلام می‌کنند.

اما ازآنجایی که اکثر سازمان‌ها به دنبال این هستند که باکمترین هزینه موفق به اخذ گواهی نامه ایزو ، ISO ،شوند پیشنهاد می‌کنیم که ادامه این مطلب رامطالعه فرمایید.

امروزه اکثر سازمان‌ها به دنبال گواهی نامه ایزو ، ISO ،ارزان هستند ومی‌خواهند کمترین هزینه را برای بهترین برندی که هم معتبر است و هم شناخته شده پرداخت کنند. هزینه همیشه یکی ازفاکتورهای مهم در اخذ ایزو ، ISO ،بوده است اما اگرمی‌خواهید ایزو ارزان دریافت کنید باید بدانید که ازکدام شرکت‌ می‌خواهید گواهی نامه ایزودریافت کنید.

برای آگاهی از اینکه کدام شرکت قیمت مناسب یا به اصطلاح ایزو ارزان به شما می‌دهد باید با یک مشاوره که از قیمت‌های موجود در این کارآگاهی دارند مشورت بگیرید تا بدانید برای دریافت ایزو ارزان باید چه مراحلی را طی نمیایید.

برای دریافت گواهینامه‌های سیستم‌های مدیریتی ایزو ، ISO ،قیمتها و هزینه‌های مختلفی اعلام میگردد. جالب است بدانید که قیمت‌ها از 200 هزار تومان تا 20 میلیون تومان برای هر گواهینامه ممکن است اعلام شود.

معمولا در اخذ گواهی نامه دو فاز درنظر گرفته می‌شود:

فاز اول اول: مشاوره و پیاده سازی ، که برا اساس میزان بهبود سیستم و پیاده سازی استاندارد و بزرگی سازمان و تعداد پرسنل تعیین میشود.

فاز دوم: صدور گواهینامه ،که توسط شرکت‌های CB اعلام میگردد و با توجه به خصوصی و IAF ی بودن این شرکت‌های صدور گواهی نامه قیمت‌ها متفاوت است.

شما می‌توانید ایزو‌های متفاوتی را متناسب با سازمان خود در یافت کنید و اینکه بدانید کدام ایزو ، ISO ،را باید اخذ کنید به کاهش هزینه‌های شما کمک خواهد کرد.

 • ISO 9001  : استانداردی بین المللی برای سیستم مدیریت کیفیت می‌باشد.

 • ISO 14001 : استانداری است که تضمین کیفیت محصول و ارائه خدمات را به لحاظ هماهنگی با الزامات زیست محیطی و حفظ آن بیان می‌نمایند.

 • OHSAS 18001  : سری ارزیابی ایمنی و بهداشت شغلی

 • ISO/TS 1949  : استاندارد فنی در صنعت خودرو سازی

 • ISO 22000  : استاندارد سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی ابزاری برای مدیریت ریسک

 • ISO/IEC 17025 : استانداردهای تخصصی برای تشریح سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاهها

و …

اما چرا ایزو ، ISO ،بگیریم؟

علاوه بر اینکه برخی از سازمان‌ها به دنبال ایزو ، ISO ،ارزان هستند عده ای نیز هنوز به این نتیجه نرسیده‌اند که چرا باید ایزو ، ISO ،بگیرند، اخذ ایزو ، ISO ،مزایای زیادی برای سازمان دارد که به برخی آنها در ذیل اشاره شده است:

 • مشتری مداری

 • مدیریت بهتر پروژه‌های سازمان

 • سیستمی شدن سازمان و فرایندها

 • بهبود مستمر سازمان

 • ارزیابی ریسک‌ها و خطرات

 • و ….

شرایط اخذ ایزو


اما برای اخذ ایزو ارزان ،باید چه کنیم؟ ابتدا باید با توجه به زمنیه فعالیت سازمان خود مششخص کنید که کدام یک از انواع گواهی نامه‌های ایزو ، ISO ،را می‌خواهید دریافت کنید.

از انجایی که در ایران علا.وه بر CBهایی که تحت اعتبار IAF فعالیت می‌کنند شرکت‌هایی هم هستند که به صورت خصوصی گواهی نامه ایزو ، ISO ،صادر می‌کنند باید این برندها را شناخت. همچنین بسته به نوع گواهینامه ایزویی که میخواهید استفاده کنید، لازم است که شرایط اخذ ایزو ، ISO ،را نیز رعایت کنید؛ در زیر حداقل شرایط برای اخذ  تعدادی از محبوب ترین ایزو‌ها را  بیان می‌کنیم:

برای گواهینامه ایزو ارزان ۱۴۰۰۱ نیاز است که فعالیت‌های شرکت را در زمینه محیط زیست بهبود ببخشند؛ کاهش سطح خطرات محیط زیست نیز بی تاثیر نخواهد بود؛

برای داشتن شرایط اخذ ایزو ۱۸۰۰۱ نیاز است که خطر را برای کارمندان و شرکای در معرض بیماری‌ها و مسائل بهداشتی کاهش دهند؛

برای گواهینامه ایزو ارزان ۱۰۰۰۲ نیاز است که به مقوله‌های رضایت مشرتی بیشتر توجه شده و آنها را ارتقا داد؛

برای گواهینامه ایزو ارزان ۲۲۰۰۰ نیاز است که کیفیت خطوط تولیدی غذایی را بهبود بخشید و همچنین افزایش کیفیت محصولات تولیدی…

 

مشتریان اینگونه ما را جستجو می کنند:
ایزو ارزان در ایران ، شرکت‌های صدور گواهی نامه ایزو ، ISO  ، اخذ گواهی نامه ایزو  ، ISO ارزان ، ایزو ارزان ، صدور گواهینامه ، ISO 9001 ، سیستم مدیریت کیفیت ، ISO 14001 ،OHSAS 18001   ، چرا ایزو ، ISO ،بگیریم ، اخذ ایزو ، شرایط اخذ ایزو ، اخذ ایزو ارزان
، IAF  ، گواهینامه ایزو ارزان ۱۴۰۰۱ ،  شرایط اخذ ایزو ۱۸۰۰۱، گواهینامه ایزو ارزان ۱۰۰۰۲ ، گواهینامه ایزو ارزان ۲۲۰۰۰

کشورهای صادرکننده گواهینامه

آخرین نوشته ها

مشاوره رایگان یزو
انواع گواهینامه ایزو
modir

دریافت مشاوره رایگان

دریافت مشاوره رایگان گواهینامه ایزو گواهینامه CE مجوز اداره کار رتبه پیمانکاری گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران دوره آموزشی درخواست مشاوره رایگان سفارش گواهینامه ایزو

ادامه مطلب »
نحوه اخذ گواهی نامه CE
نشان CE
modir

نحوه دریافت گواهی نامه CE

نحوه اخذ گواهی نامه CE گواهینامه ایزو گواهینامه CE مجوز اداره کار رتبه پیمانکاری گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران دوره آموزشی درخواست مشاوره رایگان سفارش

ادامه مطلب »
اخذ گواهی نامه ایزو 45001
انواع گواهینامه ایزو
modir

آشنایی با استاندارد ایزو 45001

استاندارد ایزو 45001 برای به حداقل رساندن ریسکها وخطرات ناشی ازکار برای پرسنل وایجاد محیط کاری ایمن طراحی شده است.
دراستاندارد ایزو 45001 تلاش شده است که تمامی عملیات درمسیر سیاستهای ایمنی و بهداشت قرار داشته باشدو عملکرد ایمنی و بهداشت حفظ وارتقا یابد.

ادامه مطلب »
انواع گواهینامه ایزو
modir

اخذ ایزو ارزان در ایران

ایزو ارزان در ایران گواهینامه ایزو گواهینامه CE مجوز اداره کار رتبه پیمانکاری گواهی تایید صلاحیت ایمنی پیمانکاران دوره آموزشی درخواست مشاوره رایگان سفارش گواهینامه

ادامه مطلب »